Site Loader
PORTAL BUDOWLANY
PORTAL BUDOWLANY

Potrzebujesz niezawodnego zawodnika, która zawsze będzie stać po Twojej stronie i nigdy Cię nie zawiedzie? Odkurzacz przemysłowy Karcher WD6 będzie idealnym wyborem.

Lepsza jakość sprzątania

Odkurzacz przemysłowy Karcher WD6 wyróżnia wysoka siła ssania, dzięki której sprzątanie jest efektywniejsze, a odkurzacz świetnie poradzi sobie nawet z trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami (np.: z pyłem po remoncie). Co więcej, wybór Karcher WD6 to oszczędność, ponieważ odkurzacz charakteryzuje się niskim zużyciem energii elektrycznej.  

Jeśli potrzebujesz krótkiej przerwy w pracy, ssawkę możesz szybko i wygodnie powiesić na specjalnym  zaczepie na zderzaku. W standardzie także wąż ssący o długości aż 2,2 m. 

 

Bez kontaktu z brudem

Kracher dba o Twój komfort i higienę podczas sprzątania. Poznaj innowacyjną, opatentowaną przez firmę Kärcher, technologię szybkiego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem. Co więcej, pył z filtra nie opada na podłogę. Także opróżnianie zbiornika jest szybkie, proste i nie powoduje zabrudzeń. Jeśli usuwasz płyny i mokre zabrudzenia możesz opróżnić zbiornik wprost do kratki ściekowej!

 

Szeroki wachlarz zastosowań 

Kolejnym atutem odkurzacza przemysłowego Karcher WD6 jest  bogate wyposażenie standardowe, które umożliwia szeroki zakres zastosowań. Dzięki funkcji wydmuchu odkurzacza przemysłowego Karcher WD6 możesz używać jako dmuchawy do liści, usuwania żwiru  i nie tylko.  Odkurzacz jest przystosowany do pracy z elektronarzędziami. 

 

Pojemność i trwałość

W standardzie 30 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia wykonany ze stali szlachetnej. Stal szlachetna to wyjątkowo trwały materiał, który nie ulega korozji i przebarwieniom. Dzięki temu odkurzacz przemysłowy Karcher WD6 sprawdzi się nawet w pracy w trudnych warunkach. 

 

Zaufaj sprawdzonej marce, zainwestuj w sprzęt, który będzie Ci służył latami. 

Post Author: Reda