Site Loader
PORTAL BUDOWLANY
PORTAL BUDOWLANY

Marka Hannecard to synonim wysokiej jakości. Od roku 1929 prowadzi działalność w obszarze inżynierii oraz produkcji wałków i tulei. Przez tak długi czas firma osiągnęła pozycję lidera na rynku wytwórczym. W asortymencie Hannecard znajduje się wiele produktów, które mogą Państwo zamówić z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Firma w pełni dostosuje się do Państwa potrzeb i stworzy znakomity produkt, który będzie służył przez długi czas.

Dla klientów marki wprowadzono do asortymentu elastyczne gumowe i poliuretanowe tuleje cylindryczne do wszystkich typów bębnów o dowolnym rozmiarze. Jednym z największych atutów naszej produkcji jest to, że grubość tulei cylindrycznej mieści się w przedziale od 4 mm do nawet 120 mm. Tak szeroki przedział wytwórczy pozwala jak najbardziej dostosować się do aktualnych potrzeb każdego klienta.

Dodatkowo mają Państwo możliwość zamówienia specjalnych wykończeń:  od gładkich po chropowate; z fazami wewnętrznymi lub zewnętrznymi, z różnymi wzorami rowków, a także wiele innych wariantów według zapotrzebowania.

Dlaczego stosować tuleje cylindryczne

Produkty Hannecard znajdują zastosowanie w bębnach do nawijania i rozwijania taśm z aluminium, stali i stali nierdzewnych, dając wiele wymiernych korzyści takich jak:

  • Ochrona materiału przed uszkodzeniami
  • Zwiększenie przyczepności
  • Zminimalizowanie wpływu czynników środowiskowych
  • Uzyskanie pożądanej średnicy wewnętrznej zwoju

Wiemy na jak trudne warunki pracy narażone są metalowe bębny i wały. Dlatego nasz zespół ekspertów opracował produkt, który charakteryzuje się znakomitymi właściwościami mechanicznymi oraz zapewnia ochronę przed olejami i smarami. Dajemy gwarancje, że stosując nasze tuleje cylindryczne wielokrotnie wydłużą Państwo żywotność używanych bębnów.

Każdy proces produkcyjny wygląda inaczej, dlatego tak ważnym jest dobór odpowiednich narzędzi. Tuleje cylindryczne, które wykonujemy są stworzone z gumy lub poliuretanu. Oba materiały posiadają inne właściwości użytkowe i ich stosowanie daje najlepszy efekt w różnych warunkach. Tuleje z gumy sprawują się idealnie w sytuacji, w której mamy do czynienia z wibracjami. Natomiast poliuretan przez swoją wyższą żywotność pozwala na dłuższą pracę w stanie naprężenia lub rozciągnięcia.

Nasza firma ma świadomość jak trudny potrafi być wybór właściwego wariantu produktu, dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom przygotowaliśmy specjalną pomoc specjalistów, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie.

Zapoznaj się z ofertą: https://www.hannecard.pl/

Post Author: Reda