Site Loader
PORTAL BUDOWLANY
PORTAL BUDOWLANY

Wysokiej klasy zamiatarki to maszyny, które dość często można spotkać w przestrzeni miejskiej. Zdecydowanie, do najpopularniejszych propozycji urządzeń tego rodzaju można zaliczyć zamiatarki posiadające napęd spalinowy, które w nowoczesnej technologii są projektowane tak, aby można było mówić w ich przypadku o niskiej emisji zanieczyszczeń do powietrza. Dlatego też tak przełomowym urządzeniem jest zamiatarka elektryczna, gdzie jedno ładowanie spokojnie wystarcza na standardowy, 8- godzinny czas pracy na takiej maszynie. Jak wygląda wobec tego sprzedaż zamiatarek i jakie są najnowocześniejsze maszyny tego typu?

Zamiatarki, które można szybko i sprawnie naładować w dowolnym miejscu

Firma Terberg Matec proponuje nowoczesne zamiatarki Bucher, które są wyposażone w napęd elektryczny. W przypadku pojazdów elektrycznych zazwyczaj dość mocno obawiamy się o ich wydajność pracy przy jednokrotnym naładowaniu akumulatora z sieci. W przypadku tych zamiatarek wystarczy zaledwie 2-3 godziny ładowania akumulatora, aby osiągnął on maksymalny poziom energii, a maszynę można podpiąć tak naprawdę w dowolnym, publicznym punkcie ładowania. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w tych maszynach pozwala na zwiększanie zasięgów zamiatarek ze względu na fakt, że akumulator trakcyjny może być ładowany także podczas zmniejszania prędkości jazdy.

Na jakie usprawnienia można jeszcze liczyć?

Nowoczesne zamiatarki to maszyny, które doskonale wpisują się w miejską przestrzeń i to z wielu względów. Być może dlatego osoby, które interesuje sprzedaż zamiatarek często sprawdzają także te najnowsze modele. Szczególnie warto zwrócić uwagę na takie kwestie jak:

– Bardzo niski poziom emitowanego hałasu podczas pracy takiego urządzenia. Dzięki temu zamiatarki mogą działać także w porze nocnej, co jest sporym ułatwieniem. Znacznie lepiej jest planować ich prace na te godziny, kiedy natężenie ruchu ulicznego jest jak najmniejsze.

– Wyposażenie zamiatarek w mechanizm skrętu z ramą przegubową sprawia, że są one bardziej zwrotne i znacznie łatwiej jest im się poruszać po mieście. Tym samym nie powinny one stwarzać żadnych problemów w ruchu ulicznym.

Post Author: Reda